Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nie znalazłeś informacji na nurtujące Cię zagadnienie – napisz do nas.

Dostawa

Dostawy realizowane są na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej InPost w godzinach określonych przez Dostawcę, zazwyczaj od 8.00 do 18.00. Prosimy uwzględnić, iż nasi Dostawcy nie pracują w soboty, niedziele i święta.

 

Terminy i koszty dostawy w Polsce:

Wszystkie złożone zamówienia są przez nas wysyłane następnego dnia roboczego od otrzymania płatności lub zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze). Aby określić, kiedy przesyłka dotrze do Państwa należy do terminu wysyłki doliczyć czas dostarczenia podany poniżej.

Czas dostarczenia wynosi do 3 dni roboczych, jednak 90% przesyłek dociera w 1 dzień roboczy.

Paczka pocztowa 12,00 zł
Paczka pocztowa z płatnością przy odbiorze 20,00 zł
Kurier InPost 13,00 zł
Zamówienie powyżej 150 zł – przesyłka gratis! (nie dotyczy pobrania).

 

Przesyłki zagraniczne uzgadniane są indywidualnie.

Płatności

W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę możliwości realizowania płatności. Dla Waszej wygody, możliwe płatności obejmują przedpłatę na nasze konto bankowe, płatności internetowe obsługiwane przez serwis Przelewy24, płatność przy odbiorze.

Bezpieczeństwo transakcji

Korzystanie z naszego serwisu jest bezpieczne dzięki bezpiecznemu kodowaniu strony w protokole SSL. Bezpieczeństwo płatności online gwarantuje operator płatności – Przelewy24.

Sprzedaż hurtowa

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przedstawicielem centrum naturoterapii, centrum medycznego, centrum kosmetycznego i chciałbyś zostać dystrybutorem naszych produktów – zapraszamy do kontaktu indywidualnego.

Dla naszych odbiorców hurtowych przygotowaliśmy ciekawą ofertę handlową.

Zwroty i reklamacje

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Wam produkty najwyższej jakości. Jeśli jednak z jakiegoś powodu zamówione u nas produkty nie spełniają Waszych oczekiwań – prosimy o informację poprzez formularz kontaktowy.

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania  przyczyny. Aby to uczynić, prosimy o uzupełnienie załączonego formularza. FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY