Biofil to marka suplementów i kosmetyków opartych w 100% na naturalnych, roślinnych substancjach czynnych. Dzięki synergii działania składników, preparaty oferują nam to, co z natury najlepsze wzajemnie uzupełniając swoje wielokierunkowe działania.

Siła marki to sztuka łączenia wiedzy i wieloletniego doświadczenia z zakresu zielarstwa i naturoterapii oraz kosmetologii. Starannie przemyślane kompozycje, które powstały w odpowiedzi na bezpośrednie zapotrzebowanie użytkowników, zdobywają coraz szersze uznanie Klientów.

Biofil to dwa rodzaje produktów:

Suplementy diety – stworzone by od wewnątrz pozytywnie wpływać na zdrowie i dobre samopoczucie. Starannie dobrane składniki mieszanek ziołowych wykazują pozytywne działanie na układ pokarmowy i pomagają organizmowi powrócić do równowagi.

Kosmetyki – łatwe w codziennym stosowaniu preparaty o  wyjątkowo bogatym, szczegółowo dobranym składzie bazującym na wyłącznie naturalnych składnikach czynnych. Kosmetyki, które wykorzystując siłę natury wydobywają piękno Twojej skóry dzięki codziennej pielęgnacji. To testowane dermatologicznie preparaty o neutralnym pH,

Produkty te łączą ludzi świadomie dbających o siebie, którzy pragną w naturalny sposób wspomóc całościowo swój organizm – zachowując dobrą kondycję i piękno na dłużej.

Wszystkie nasze produkty są 100% roślinne i nie zawierają parabenów ani sztucznych barwników.

Z natury dla Ciebie.